2602 Sınıfı Mart Ayı Bülteni

Sınıfımızda bu ay yapılan eğitsel çalışmaları bu sayfada bulabilirsiniz.

This Post Has 7 Comments

 1. Yunus Karakuş

  Bağlaç konu anlatımı bitti. Konuyla ilgili testler çözülüyor.

 2. Erhan Çelik - Türkçe

  Mart ayı boyunca 8. fasikülde yer alan sözcük yapısı konuları bitirildi. Konuların tüm pekiştirme soruları öğrencilere çözüldü. Soru fasikülü 8 de yer alan bu konularla ilgili tüm soruların çözülmesi öğrencilere bildirildi.

 3. İlayda

  Vocabulary Initial Session 9’a geçildi. Kelimeler anlam, eş anlam ve zıt anlamlarıyla verilerek pekiştirilmesi sağlandı. Konu testleri çözülecek.

 4. MATEMATİK

  Mart Ayı içinde 4 numaralı Üslü ve Köklü İfadeler Fasikülümüzü bitirdik. Her iki konunun TYT için önemi aktarılarak, sınavda çıkan soru sayıları ve son 20 yılın çıkmış sınav soruları ile anlatımlarımızı tamamladık. Soru çözüm etütleri ve konu anlatım tekrarları ile video destekli anlatımlarla konularımızın pekiştirilmesini sağladık.

  İşlenen Konular
  Üslü İfade Kavramı
  Üslü Sayılarda Dört İşlem
  Üslü Denklemler
  Üslü Eşitsizlikler
  Köklü İfade ve Kökten Kurtarma
  Köklü Sayılarda Dört İşlem
  Köklü İfadelerle İlgili Özellikler
  Paydayı Rasyonel Yapma

 5. Ümit Coşgun

  Abbasiler Döneminde Türk – Arap İlişkileri, Türklerin İslamiyet’i Kabul Süreçleri konuları işlendi. Çıkmış sorular üzerinden genel TYT çalışması yapıldı.

 6. Soner Boyacioglu

  Do& Check kitabı bitti. (12 test). Skills test 5 bitti ve 6. devam ediyor.

 7. Bülent Aydın

  Harita bilgisi ve haritada yer yüzü şekillerinin gösterilme yöntemleri işlenmekte. Çoktan seçmeli soru çözüm örnekleri üzerinden çalışmalarımız bu hafta itibariyle konu özelinde tamamlanacak.

Bir cevap yazın